CENTRUM KULTURALNE RYBA
     
 
ul. Ogrodowa 26 (wejście od ul. Gdańskiej)

Strona główna

Warsztaty

O nas

Archiwum

ulanka.net
studio foto

Ryba-jestem inna
e-sklep

Kontakt

facebook

Newsletter
chcesz dostawać - wpisz TAK
chcesz zrezygnować- wpisz NIE***

Jak połączyć szkiełko i oko czyli warsztaty fotograficzne

osoba prowadząca: Katarzyna Ulańska

czytaj więcej >>>

 

***

Kompozycje roślinne i nie tylko...

osoba prowadząca: Katarzyna Łukowska

czytaj więcej >>>

***

Ryby na maszyny


Masz ochotę na przeróbki? może wymarzonej spódnicy nie sposób znaleźć? warto byłoby podwinąć zasłony? Chętnie pomożemy.

W trakcie kilku spotkań nauczymy obsługi prostej domowej maszyny, podpowiemy jak zabrać się do zaprojektowania i wykonania wymyślonej rzeczy. W niedużych grupach pod okiem fachowców szybko i sprawnie zdobędziesz podstawowe umiejętności, które mogą odmienić Twoje otoczenie.

czytaj więcej >>>

***

Decoupage na co dzień


małe formy, proste techniki i wspaniałe efekty, mogą stać się rozrywką na długie jesienne wieczory.

czytaj więcej >>>

***

Stare jak nowe?
czyli renowacja mebli


czasami zastanawiasz się po co mi to krzesło, szafka czy inny mebel. Gdzieś ukryty czar w nim tkwi. Trudno się rozstać, ale szpetna fizis nie pozwala na podziwianie.
Spróbujemy odnowić, odrestaurować, przerobić i pozwolić, aby na nowo cieszyło nasze oko. Zaprosimy specjalistów już umierających zawodów, aby podpowiedzieli nam jak 
wziąć się do dzieła tworzenia nowego. 

czytaj więcej >>>

***

Rybne metamorfozy


Masz dość dotychczasowego wyglądu? Umów się na spotkanie ze stylistką i projektantką.
Spróbujemy zmienić Twój wygląd, aby poprawić Twoje samopoczucie. Przy wspólnej zabawie i współpracy z projektantką, stylistką, wizażystką i fryzjerem pomożemy Ci cieszyć się nowo odkrytą sylwetką. Możesz w szybki i łatwy sposób odnaleźć się w nowej rzeczywistości, niekoniecznie rujnując swój portfel i wyrzucając dotychczasową szafę. Nauka patrzenia na siebie w inny sposób może mieć wpływ nie tylko na Twój wygląd, ale również na Twoje samopoczucie. Współpraca z atelier fotograficznym ulanka.net uwieczni przemiany.
Wszystkie chętne kobiety zapraszamy do współpracy. Pierwsze trzy zgłoszenia gratis, po wcześniejszej umówieniu się  w Centrum Kulturalnym Ryba, na info@ckryba.pl bądź pod 601959944.
Zapraszamy poniedziałek - piątek 10-18,  sobota 10-14 

 

***

Ryba na drutach


czy kogoś jeszcze kręcą robótki ręczne? Wciąż mamy zapytania gdzie można nauczyć się robić na drutach czy szydełku. W zalewającej nas masówce chciałoby się coś oryginalnego. W najnowszej kolekcji Ryba - jestem inna znajdziesz urocze nakrycia głowy, wykonane przez zdolne łódzkie dłonie.
To przy ich pomocy możesz przed sezonem zimowym przygotować sobie lub najbliższym niespodziankę. Zapraszamy na warsztaty. Pięć godzin na drutach, pięć na szydełku zapewne wystarczy do wyczarowanie cudownych wyrobów.
Zapisy rozpoczynamy od 01.09.13 Centrum Kulturalnym Ryba, na info@ckryba.pl bądź pod 601959944.
Na zajęcia można przyjść z dzieckiem, dla którego przygotujemy inne zajęcia.

 

***

Pomaluj swój świat


czasami marzenia się urzeczywistniają. Nie trzeba ogromnych przygotowań, aby spróbować malować i rysować, szczególnie w towarzystwie uznanych łódzkich artystów. Techniki przestaną być barierą w wyrażaniu myśli i pragnień, rozmowy i dyskusje pomogą w zbudowaniu własnej drogi twórczej.

***

Co w duszy gra


chciałoby się czasami wykrzyczeć i zagrać. Przyjdź i spróbuj swoich możliwości. Pod okiem profesjonalnych muzyków możesz szkolić swój głos, zagrać na instrumencie.
Tutaj nikt nie każe być ciszej, a jak znajdziesz odwagę to chętnie Twoimi umiejętnościami podzielimy się z innymi. 

***

Ruch i taniec


Zapraszam do obecności oraz ekspresji bycia sobą w naturalnym ruchu.
Podczas zajęć staramy się poczuć jaki ruch wypływa z nas, kiedy tańczymy kierując uwagę i świadomość do wnętrza swojego ciała nie zastanawiając się nad krokami.


***

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas zajęciach. Dla dorosłych mamy szczególną propozycję: podczas zajęć, na których będziecie zgłębiać różne tajemnice świata nas otaczającego, dzieci będą miały okazję nauczyć się wielu ciekawych czynności: od segregacji śmieci do ugotowania pomidorówki.

Nie traćcie czasu. Wiele wysiłku wkładamy w tworzenie Centrum Kulturalnego Ryba, ale dzięki jego uczestnikom wierzymy i przekonujemy się każdorazowo, że warto.
Inwestycja w siebie zwraca się wielokrotnie. Spróbuj, a dowiesz się więcej.

Zapisy rozpoczynamy od 01.09.13 Centrum Kulturalnym Ryba, na info@ckryba.pl bądź pod 601959944.